Arndex - o firmie

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych instalacji antenowych RTV SAT, instalacji monitoringu wizyjnego, instalacji audiowizualnych. Rozszerzyliśmy swoją działalność także o wynajem telebimu led i jego obsługę na potrzeby imprez masowych.

Nasze instalacje wykonywane są na sprawdzonym przez nas najwyższej jakości sprzęcie, objęte 24-miesieczną gwarancją, po której zapewniamy pełen serwis. Cały osprzęt posiada odpowiednie atesty i homologacje, co zapewni państwu komfort bezpieczeństwa i użytkowania.

Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. Nasze instalacje działają między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Zielona Góra, Elbląg, Płock, Łódź oraz wiele innych. Od lat z powodzeniem zajmujemy się instalacjami na terenie powiatu Myślenickiego oraz okolicznych miejscowości - Sułkowic, Dobczyc, Rabki, Nowego Targu, Zakopanego.

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o usługę wynajmu ekranów wielkoformatowych do projekcji multimedialnych. Posiadamy ekran i projektor do wyświetlania wewnątrz obiektów oraz ekran diodowy na wszelkiego typu imprezy plenerowe.

Zapraszamy do współpracy!

wybrane realizacje

Mix-Electronics - instalacje antenowe w salonach sprzedaży w całej Polsce

Monitoring miasta Myślenice

Dni Myslenic 2009:
- monitoring imprezy
- wynajem i obsługa telebimu

Rezydencja Sienkiewiczówka w Zakopanem - instalacja RTV SAT

Urząd Dozoru Technicznego w Krakowie - instalacja RTV SAT

Monitoring CCTV dziesięciu szkół na terenie powiatu Myślenickiego

Relacja z ceremonii beatyfikacji Jana Pawła II - wynajem telebimu

O firmie Oferta
+ Monitoring CCTV (IP)
+ Instalacje antenowe
+ Instalacje nagłaśniające

+ Monitoring imprez masowych
+ Prezentacje multimedialne
+ Wynajem telebimów
Klienci Galeria Kontakt
Copyright © Arndex 2011
projekt i wykonanie: WEBJOKER